Česká verze Slovenská verze

Návrhy - architekti


Využijte první nezávaznou konzultaci s návrhářem ZDARMA,

realizace interiéru =
návrh ZDARMA,
(cena návrhu bude odečtena formou slevy z ceny realizace).

Cenu návrhu stanoví architekt s ohledem na objem a náročnost zadání.

Co návrh obsahuje a orientační ceny:
-  zaměření prostoru nebo objektu
-  návrh dispozice (členě) prostoru, k výběru podle možností 2 až 4 varianty
-  ověření prostorových a funkčních vazeb na PC modelu, rozmístnění nábytku v 2D
-  výběr konečné varianty dispozice a její detailní zpracování
-  výběr použitých materiálů, povrchů a barev
-  vizualizace konečného řešení interiéru v 3D
-  vytvoření projektové dokumentace sloužící k realizaci
-  popis stavebních úprav a specifikace vybavení
-  předání projektu v tištěné i elektronické podobě
-  příprava cenového rozpočtu pro realizaci

  • místnost (pokoj, kuchyň, koupelna + wc,...)   14700,- Kč vč. DPH
  • obchodní a komerční interiéry dle dohody
  • výběr doplňků (sedačky, stoly, obrazy, květiny a pod.) dle dohody
  • vyřízení stavebního povolení a potřebných dokumentů dle dohody

Cenový rozpočet realizace Vám dodáme po předání a doplacení návrhu v termínu od 3 dní do dvou týdnů. Doba dodání rozpočtu závisí od objemu a náročnosti realizace.

Lze objednat i část z uvedeného obsahu prací dle Vašich požadavků nebo pouze konzultace či zpracování vizualizace. Ceny návrhu se stanovují individuálně po první bezplatné schůzce.
Návrhář sestaví daný interiér podle Vašich finančních možností. Sami si určíte, jakou částku chcete do zařízení investovat. Umíme navrhnout jak luxusní, tak i nízkonákladové interiéry - vždy však budou navrženy vkusně a účelně.

Na základě Vašich požadavků a představ vytvoříme ucelený koncept daného interiéru, který bude odpovídat Vašemu životnímu stylu a kde se budete cítit příjemně.

Navrhovaný prostor je vždy originál, tzv. Vám ušit na míru. Každý detail bude pečlivě promyšlen a během návrhu s Vámi konzultován.

Díky našim zkušenostem a Vašim představám o budoucím vzhledu navrhovaného prostoru společně vytvoříme ze čtyř holých stěn kvalitní designové bydlení.

Návrhář skloubí jak praktickou, tak i vzhledovou část celého interiéru. Vytvoří celý návrh od dispozičního řešení až po návrh konkrétního nábytku, barev, materiálů, svetěl a dekorací.

V případě nábytku na míru vše odborně rozkreslí, připraví podklady k realizaci a osobně dohlédne na průběh instalace (autorský dozor a předání hotového díla). Svěříte návrh do rukou specialisty, který Vám ušetří čas i peníze.

Zpracujeme 3D prostorovou vizualizaci, díky které získáte lepší představu o vzhledu celého návrhu a zároveň uvidíte kombinaci jednotlivých barev a materiálů.


kontakt


| KAMARK ČR, +420 271 752 000, e-mail: info@kamark.cz, www.kamark.cz | KAMARK SR, tel.: +421 484 151 858, e-mail: info@kamark.sk, www.kamark.sk |